همه چیز در مورد شستشوی فرش

همه چیز در مورد شستشوی فرش - قالیشویی آوا

همه چیز در مورد شستشوی فرش


آشنایی با قالیشوئی خوب در وکیل آباد

نشستن گرد و غبار روی فرش یا ریختن غذا و نوشیدنی روی آن موجب کثیف شدن و تیره شدن رنگ فرش می‌شود. قالیشوئی با استفاده از بهترین مواد شوینده بدون اینکه آسیبی به فرش وارد شود، آلودگی‌ها را از سطح آن پاک می‌کند و فرش را تمیز و درخشان می‌کند. با ما همراه باشید تا شما را با یک قالیشوئی خوب در وکیل آباد مشهد برای شستشوی فرش آشنا کنیم.

معرفی قالیشوئی آوا

قالیشوئی آوا یکی از معتبرترین و بهترین قالیشوی‌های مشهد است که در نقاط مختلف شهر چندین شعبه دارد. شعبه‌های متعددی سطح شهر باعث دسترسی آسان مشتریان هر منطقه به خدمات گسترده قالیشوئی می‌شود و می‌تواند رضایت آن‌ها را جلب کند.

شعبه قالیشوئی آوا در وکیل آباد سابقه‌ی خوبی در زمینه‌ی ارائه خدمات لکه‌برداری فرش، تمیز کردن و شستن دارد. زیرا از دستگاه‌ها و ماشین آلات به روز استفاده می‌کند و کارکنان آن با تجربه و متخصص هستند.

همچنین بخوانید….

چگونه ریشه فرش را سفید کنیم؟


ریشه فرش از بخش‌های مهم آن است که بیشترین جلوه را در فرش داشته و بر زیبایی آن اضافه می‌کند. به شرط آنکه تمیز و خوشرنگ باشد. اما متاسفانه در بسیاری موارد حتی پس از….

تعرفه‌های ارائه خدمات در قالیشوئی آوا چقدر است؟

قالیشوئی‌هایی که عضو اتحادیه قالیشویان باشند، موظف هستند خدمات شستشوی فرش و موکت را مطابق با تعرفه‌هایی که از سوی اتحادیه به آن‌ها اعلام می‌شود از مشتری دریافت کنند. پس می‌توان از این قالیشوئی‌ها انتظار قیمت معقول و منصفانه داشت. به علاوه اینکه قیمت‌ها بر اساس متراژ فرش و نوع دستبافت و ماشینی بودن آن تعیین می‌شود.

لازم است بدانید که قیمت خدمات شستشوی فرش‌های ماشینی و دستبافت در شعبه‌های مختلف یکسان است و هیچ تفاوتی با هم ندارند. پس لازم نیست نگران باشید که فرش را به کدام شعبه‌ی قالیشوئی بسپارید.

با فرشی که نیاز به بازسازی دارد چه کار کنیم؟

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که فرش‌های منزلتان کهنه شود و ریشه‌های آن خراب شود یا اینکه قسمتی از آن دچار سوختگی یا تغییر رنگ شود. در این مواقع بهتر است فرش‌ها را به یک قالیشوئی خوب بسپارید تا با استفاده از تخصص و تجربه‌ی رفوکاران حرفه‌ای قالیشوئی، فرش‌ها بازسازی شوند و مجدداً مورد استفاده قرار بگیرند.

همه چیز در مورد شستشوی فرش - قالیشویی آوا

چگونه سفارش شستشوی فرش را ثبت کنیم؟

یک قالیشوئی معتبر برای ثبت سفارش راه‌های متعددی را در اختیار مشتری قرار می‌دهد. اولین راه ارتباط تماس تلفنی با کارشناسان قالیشوئی است. در این تماس می‌توانید درمورد قیمت‌ ارائه خدمات و زمان تحویل سفارشات هم سوالات خود را بپرسید.

اما یک راه دیگر هم برای استفاده از خدمات شستشوی فرش‌های دستبافت و ماشینی و خشکشوئی مبلمان وجود دارد. شما می‌توانید به صورت آنلاین سفارشات خود را در سایت قالیشوئی ثبت کنید. در این روش هیچ محدودیت زمانی و مکانی برای ثبت سفارش وجود ندارد و هر زمان که مایل بودید با دسترسی به اینترنت می‌توانید مراحل مورد نظر را انجام دهید و منتظر تماس کارشناسان باشید.

در نهایت سرویس‌های حمل و نقل برای تحویل گرفتن فرش و موکت به درب منزل شما مراجعه می‌کنند و بعد از پایان کار، فرش‌های تمیز را به شما تحویل می‌دهند. استفاده از سرویس‌های حمل و نقل هیچ هزینه‌ای به همراه ندارد و رایگان است.

قالیشویی آوا

قالیشویی آوا یکی از بهترین قالیشویی های مشهد با بیشینه ای بلند و درخشان می باشد. این قالیشویی یکی از مجهز ترین کارخانه های قالیشویی است و شما میتوانید بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت و از ۵ درصد تخفیف ویژه قالیشویی آوا بهره مند شوید.

افزودن دیدگاه غیر فعال می باشد

تماس فوری