ویژگی‌های یک قالیشوئی معتبر

ویژگی‌های یک قالیشوئی معتبر - قالیشویی آوا

ویژگی‌های یک قالیشوئی معتبر


قالیشوئی خوب در بلوار خیام مشهد

شستشوی فرش یکی از کارهای نظافتی و با اهمیتی است که هر چند وقت یک بار باید انجام شود. نظافت فرش علاوه بر اینکه بر آراستگی ظاهری تاثیرگذار است از بروز بیماری‌های تنفسی به دلیل گرد و غبار هم جلوگیری می‌کند. در این مطلب قصد داریم ویژگی‌های یک قالیشوئی معتبر را بیان کنیم.

عضویت در اتحادیه قالیشوئی

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های یک قالیشوئی معتبر این است که باید عضو اتحادیه قالیشوئی باشد. در این صورت هزینه‌هایی که بابت ارائه خدمات از مشتری دریافت می‌شود مطابق تعرفه‌های اتحادیه است. به این ترتیب

هزینه‌ی شستشوی فرش بر اساس متاژ و جنس آن تعیین می‌شود. از طرف دیگر به مشتریان فاکتور تحویل داده می‌شود.

کیفیت ارائه خدمات در قالیشوئی

قالیشوئی‌ معتبر تمام تلاش خود را می‌کند تا خدمات با کیفیت به مشتری تحویل دهد و بتواند رضایت آن‌ها را جلب کند. به همین جهت با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و به روز و به کارگیری کارکنان با تجربه فرش‌ها و موکت را به دقت لکه برداری و تمیز می‌کند.

همچنین بخوانید….

ویژگی‌های بهترین قالیشوئی


یکی از کارهای نظافتی که برای خانم‌های خانه‌دار بسیار با اهمیت است، شستن فرش است. در زندگی آپارتمان نشینی امروز، دیگر مانند گذشته امکان شستن فرش‌ها در منزل فراهم نیست. به همین دلیل….

تنوع خدمات قالیشوئی

خدمات قالیشوئی فقط منحصر به شستن فرش دستبافت و ماشینی و موکت نیست. بلکه انواع خدمات خشکشوئی مبلمان و تشک خوشخواب هم توسط کارکنان قالیشوئی در محل انجام می‌شود و نیازی به حمل و نقل مبلمان یا صندلی‌های ناهارخوری وجود ندارد.

یکی دیگر از خدمات قالیشوئی این است که کارهای بازسازی و تعمیر فرش‌های کهنه و فرسوده مانند ریشه زنی، رفو و تعمیر سوختگی و پارگی فرش‌های کهنه را انجام می‌دهد.

استفاده از شوینده مرغوب و با کیفیت

یکی از اصول مهمی که هنگام شستن فرش و موکت باید به آن توجه شود، استفاده از شوینده مناسب و با کیفیت است. زیرا شوینده باید قدرت تمیز کنندگی بالایی داشته باشد و بتواند لکه‌ها را به طور کامل پاک کند و هیپ اثری از آن باقی نگذارد.

از طرف دیگر کیفیت شوینده در خراب شدن رنگ الیاف فرش یا پرزهای پارچه مبلمان تاثیرگذار است. به همین دلیل لازم است در انتخاب یک قالیشوئی معتبر دقت لازم را داشته باشید.

تحویل به موقع سفارشات در قالیشوئی معتبر

متعهد بودن به زمان تحویل سفارشات یکی از ویژگی‌های مطلوب یک قالیشوئی است. چون برای تمام مشتریان خوش قولی اهمیت زیادی دارد. به خصوص در ایام شلوغ سال مانند نوروز که اکثر خانواده‌ها قصد نظافت فرش و لوازم منزل دارند، تحویل گرفتن به موقع سفارشات اهمیت زیادی دارد.

ویژگی‌های یک قالیشوئی معتبر - قالیشویی آوا

شعبه‌های متعدد قالیشوئی در سطح شهر

قالیشویی معتبر برای اینکه تمام مشتریان بتوانند به خدمات ارائه شده دسترسی داشته باشند، شعبه‌های متعددی را در سطح شهر دایر می‌کند تا هر فردی یک قالیشوئی نزدیک در محل زندگی داشته باشد و از خدمات آن استفاده کند.

قالیشوئی آوا در مشهد بیش از ده شعبه در مناطق مختلف مشهد دارد. این کارخانه مجهز و پیشرفته است و از ماشین آلات اتوماتیک برای آبگیری استفاده می‌کند. ثبت سفارش آنلاین در شعبه‌ی قالیشوئی آوا در بلوار خیام از طریق سایت امکان پذیر است.

قالیشویی آوا

قالیشویی آوا یکی از بهترین قالیشویی های مشهد با بیشینه ای بلند و درخشان می باشد. این قالیشویی یکی از مجهز ترین کارخانه های قالیشویی است و شما میتوانید بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت و از ۵ درصد تخفیف ویژه قالیشویی آوا بهره مند شوید.

افزودن دیدگاه غیر فعال می باشد

تماس فوری