همه اطلاعات درباره وظایف اتحادیه قالیشویی کرج

همه اطلاعات درباره وظایف اتحادیه قالیشویی کرج - قالیشویی آوا

همه اطلاعات درباره وظایف اتحادیه قالیشویی کرج


آشنایی با وظایف اتحادیه قالیشویی کرج

شستشوی فرش‌های دستبافت و ماشینی به تخصص و مهارت نیاز دارد که کارکنان یک قالیشویی معتبر از عهده انجام آن برمی‌آیند. در قالیشویی‌های معتبر از شوینده‌های درجه‌یک و ماشین آلات تخصصی برای شستن فرش‌های دستبافت و ماشینی استفاده می‌شود.

اتحادیه قالیشویی با هدف ایجاد پل ارتباطی بین مشتریان و قالیشویی تاسیس می‌شود و بر کیفیت خدمات رسانی فعالیت می‌کند. این مطلب درباره وظایف اتحادیه قالیشویی کرج است. برای کسب اطلاعات دقیق تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

معرفی وظایف اتحادیه قالیشویی

اتحادیه قالیشویی توسط افرادی باتجربه و مسئولیت‌پذیر اداره می‌شود که فعالان حوزه قالیشویی به آن‌ها اعتماد دارند. هدف از راه اندازی اتحادیه قالیشویی نظارت بر کیفیت شستشوی فرش‌های دستبافت و ماشینی است. همچنین اتحادیه قالیشویی چالش‌هایی که بین مشتریان و صاحبان قالیشویی ایجاد شده را رفع می‌کند و شکایات مشتریان را پیگیری می‌نماید.با این حساب وظایف اتحادیه قالیشویی به شرح زیر است.

همچنین بخوانید….

برای شکایت از قالیشویی چه باید کرد


برای شکایت از قالیشویی چه باید کرد؟ در این مطلب با مراحل ثبت شکایت از قالیشویی آشنا خواهید شد با ما همراه باشید …

 ارائه نرخنامه به قالیشویی‌های عضو اتحادیه

یکی از مزیت‌های سپردن فرش‌های دستبافت و ماشینی به قالیشویی‌های عضو اتحادیه این است که در صورت نارضایتی از خدمات قالیشویی می‌توان شکایات خود را از طریق اتحادیه قالیشویی پیگیری نمود. ممکن است در یک قالیشویی نامعتبر شستشوی فرش‌ها به درستی انجام نشده باشد و لکه‌ و آلودگی روی فرش‌ها باقی مانده باشد، یا اینکه هزینه اضافی از مشتری دریافت شده باشد. در هر حال امکان شکایت از قالیشویی به اتحادیه قالیشویان وجود دارد.

تعیین استانداردهای شستشوی فرش

اتحادیه قالیشویی استانداردهای مشخصی را برای فرآیند شستشو، نگهداری و ترمیم فرش‌های کهنه و آسیب دیده تعیین می‌کند. این استانداردها شامل روش‌های صحیح شستشو، استفاده از مواد شوینده مناسب، تجهیزات و فناوری‌های مناسب برای قالیشویی است.

نظارت و بازرسی

اتحادیه قالیشویی کرج وظیفه دارد بر خدمات قالیشویی نظارت و بازرسی نماید تا از رعایت استانداردها و کیفیت خدمات اطمینان حاصل کند. این نظارت و بازرسی‌ها شامل بررسی فرآیند شستشو، امکانات و تجهیزات مورد استفاده، بهداشت و ایمنی کارگران، استفاده از محصولات و شوینده‌های مرغوب است.

همه اطلاعات درباره وظایف اتحادیه قالیشویی کرج - قالیشویی آوا

رسیدگی به شکایت‌ها در کمترین زمان

یکی از مهم‌ترین اقدامات اتحادیه قالیشوی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان است. اتحادیه قالیشویی کرج وظیفه دارد، در کوتاه‌ترین زمان به شکایات مشتریان قالیشویی‌ها رسیدگی کند.حتی در مواقعی که لازم است، اتحادیه پرونده شکایت را به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال می‌کند.

ویژگی بهترین قالیشویی کرج

بهترین قالیشویی مشهد که از شوینده‌های درجه‌یک و مرغوب برای شستن فرش‌های دستبافت و ماشینی‌ و موکت استفاده می‌کند تا رنگ الیاف آن‌ها تغییر نکند، قالیشویی آوا است. در این قالیشویی، افراد ماهر و باتجربه‌ای به مشتریان خدمات رسانی می‌کنند که به خوبی با مراحل شستشوی فرش‌های دستبافت و ماشینی آشنا هستند و هنگام شستشو از ارزش و کیفیت فرش‌ها کم نمی‌کنند.

نحوه محاسبه قیمت قالیشویی

برخی از کسانی که قصد سپردن فرش‌ به قالیشویی دارند، درباره هزینه آن سوال می‌کنند و می‌خواهند بدانند قیمت قالیشویی چقدر است. بهتر است بدانید قیمت قالیشویی ثابت نیست و تحت تاثیر اندازه فرش، میزان کثیفی آن و جنس فرش است.

به این ترتیب هر چقدر فرش‌کثیف‌تر باشد یا اندازه آن بزرگ‌تر باشد به زمان و زحمت بیشتری برای تمیز کردن نیاز هست و هزینه شستشو افزایش پیدا می‌کند.همچنین شستشوی فرش‌های دستبافت نسبت به فرش‌های ماشینی سخت‌تر است و نیاز به زحمت بیشتری دارد که باعث می‌شود هزینه شستشوی فرش افزایش پیدا کند.

قالیشویی آوا

قالیشویی آوا یکی از بهترین قالیشویی های مشهد با بیشینه ای بلند و درخشان می باشد. این قالیشویی یکی از مجهز ترین کارخانه های قالیشویی است و شما میتوانید بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت و از ۵ درصد تخفیف ویژه قالیشویی آوا بهره مند شوید.

افزودن دیدگاه غیر فعال می باشد

تماس فوری