همه اطلاعاتی که درباره قیمت قالیشویی لازم است بدانید

همه اطلاعاتی که درباره قیمت قالیشویی لازم است بدانید - قالیشویی آوا

همه اطلاعاتی که درباره قیمت قالیشویی لازم است بدانید


نحوه محاسبه قیمت قالیشویی چگونه است؟

لکه‌برداری و شستشوی فرش‌های دستبافت و ماشینی علاوه بر اینکه موجب جلوه و زیبایی آن‌ها می‌شود، احتمال ابتلا به بیماری‌های تنفسی و پوستی را هم کاهش می‌دهد. زیرا گرد و غباری که لابه‌لای الیاف فرش گیر می‌کند، در طولانی مدت عامل ایجاد بیماری تنفسی و پوستی می‌شود. اگر می‌خواهید فرش‌های منزل خود را شستشو کنید، بهتر است با عوامل موثر بر قیمت شستشوی فرش آشنا شوید. این مطلب درباره عوامل تاثیرگذار بر قیمت شستشوی فرش است.

عوامل موثر بر قیمت شستشوی فرش

هزینه شستشوی فرش یکی از دغدغه‌های متداول مشتریان قالیشویی است. بهتر است بدانید هزینه شستشو ثابت و مشخص نیست و عوامل مختلفی هزینه آن را تحت تاثیر قرار می‌دهد. مهم‌ترین عواملی که هزینه شستشوی فرش را تحت تاثیر قرار می‌دهند شامل موارد زیر است.

ابعاد فرش

یکی از مهم‌ترین عواملی که قیمت قالیشویی را تحت تاثیر قرار می‌دهد اندازه آن است. قالیشویی‌ها هزینه شستشوی فرش را بر اساس متر مربع از مشتری دریافت می‌کنند. به طور معمول هرچه مساحت فرش بیشتر باشد، هزینه شستشوی آن هم بیشتر می‌شود.

همچنین بخوانید….

معرفی خدمات قالیشویی


برای این‌که بدانید یک قالی‌شویی معتبر و باسابقه چه خدمات متمایزی ارائه می‌کند، تا آخر این مطلب با ما همراه باشید …

نوع فرش

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت قالیشویی، جنس فرش است. برخی از فرش‌ها نیاز به روش‌های شستشوی خاص و حساس‌تری دارند که ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند. به عنوان مثال، قالی‌های دست‌بافت نیاز به شوینده‌ها و روش‌های ملایم‌تری برای شستشو دارند تا از خرابی و آسیب دیدگی فرش جلوگیری شود.

درجه کثیفی و آلودگی فرش

میزان کثیفی و آلودگی فرش نیز تأثیر مستقیمی بر قیمت قالیشویی آن دارد. فرش‌های کثیف و آلوده نیاز به پاکسازی و شستشوی عمیق‌تری دارند که ممکن است باعث افزایش قیمت شستشو شود.

نوع آلودگی فرش

لکه‌های موجود روی فرش نیز از عوامل بااهمیت دیگری است که قیمت قالیشویی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. برخی لکه‌ها و آلودگی‌ها ممکن است نیاز به روش‌های خاص و مواد شوینده قوی‌تر داشته باشند که ممکن است باعث افزایش قیمت شود.

همه اطلاعاتی که درباره قیمت قالیشویی لازم است بدانید - قالیشویی آوا

سرویس‌های اضافی

در صورتی که قالیشویی علاوه بر خدمات شستشو و لکه‌برداری، خدمات دیگری هم به مشتریان ارائه کند، هزینه افزایش پیدا می‌کند. به طور مثال ممکن است فرش علاوه بر شستشو به ترمیم و بازسازی ریشه هم نیاز داشته باشد که موجب افزایش هزینه رفوکاری می‌شود.

معرفی یک قالیشویی معتبر

قالیشویی آوا عضو رسمی اتحادیه قالیشویی مشهد است که با استفاده از دستگاه‌‌ها و ماشین آلات پیشرفته و کارکنان باتجربه فرش‌های دستبافت و ماشینی را شستشو می‌کند. در صورتی که فرش‌ها نیاز به ترمیم و بازسازی داشته باشند، می‌توانید از خدمات رفوکاران حرفه‌ای قالیشویی استفاده کنید. کارکنان قالیشویی برای خدمات خشکشویی مبلمان و تشک خوشخواب هم در منزل شما حاضر می‌شوند.برای ثبت سفارش قالیشویی می‌توانید از طریق سایت قالیشویی سفارشات را به صورت آنلاین ثبت کنید.

اتحادیه قالیشویی کرج چه وظیفه‌ای دارد؟

اتحادیه قالیشویی کرج بر فعالیت قالیشویی‌ها نظارت دارد و هزینه شستشوی فرش‌های دستبافت و ماشینی را به قالیشویی‌ها اعلام می‌کند. مشتریانی که از خدمات قالیشویی رضایت نداشته باشند می‌توانند شکایت خود را به اتحادیه اعلام کنند تا کیفیت ارائه خدمات در قالیشویی بررسی شود.

قالیشویی آوا

قالیشویی آوا یکی از بهترین قالیشویی های مشهد با بیشینه ای بلند و درخشان می باشد. این قالیشویی یکی از مجهز ترین کارخانه های قالیشویی است و شما میتوانید بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت و از ۵ درصد تخفیف ویژه قالیشویی آوا بهره مند شوید.

افزودن دیدگاه غیر فعال می باشد

تماس فوری