بهترین رو‌ش شستشوی فرش در خانه

بهترین رو‌ش شستشوی فرش در خانه چیست؟ - قالیشویی آوا

بهترین رو‌ش شستشوی فرش در خانه چیست؟


بهترین روش شستشوی فرش در خانه

آیا فرش‌تان کثیف شده و قصد شستشوی آن را دارید؟ گاهی افراد به دلایل مختلفی ترجیح می دهند خودشان در خانه اقدام به شستشوی فرش کنند. این کار می‌تواند از جهات مختلفی مطلوب باشد، به خصوص زمانی که فرش فقط دچار لکه شده و نیاز به شستشوی کلی ندارد. در این مطلب قصد داریم، راهکارهای مختلفی را جهت شستشوی فرش در خانه ارائه کنیم. با استفاده از این نکات می توانید تجربه موفقی در این زمینه کسب کنید.

روش‌های شستشوی فرش در خانه

شما می توانید به روش‌های مختلفی فرش خود را در خانه بشویید. به طور کلی دو روش را را معرفی می‌کنیم: استفاده از محلول‌های دست‌ساز و سازگار با محیط زیست و روش استفاده از مواد شوینده شیمیایی:

همچنین بخوانید….

همه چیز در مورد شستشوی فرش


در قالیشوئی انواع خدمات شستن فرش و موکت، بازسازی فرش آسیب دیده و خشکشوئی مبلمان انجام می‌شود. در این مطلب ویژگی‌های قالیشوئی خوب را معرفی می‌کنیم…

شستشوی فرش در خانه با استفاده از محلول‌های دست‌ساز و سازگار با محیط زیست

محلول سرکه و جوش شیرین:‌

استفاده از سرکه و جوش شیرین به عنوان مواد شوینده برای تمیز کردن فرش در موارد خاص می‌تواند موثر باشد، اما باید با دقت و با توجه به نوع فرش و شرایط خاص عمل کرد. این روش به طور عمومی برای تمیزی لکه‌ها و کثیفی‌های سطحی فرش مناسب است. سرکه و جوش شیرین دارای ویژگی‌های ضد باکتریایی و ضد بوی نامطبوع هستند و در عین حال کاملا سازگار با محیط زیست هستند.

 سرکه و نمک:

استفاده از سرکه و نمک به عنوان مواد شوینده برای تمیز کردن فرش یکی از روش‌های سنتی و مؤثر است. این روش به خصوص برای حذف لکه‌ها و بوی نامطبوع از فرش موثر است. این ررش می‌تواند به تمیز کردن لکه‌های معمولی و کثیفی‌های سطحی در فرش کمک کند.

بهترین رو‌ش شستشوی فرش در خانه چیست؟ - قالیشویی آوا

شستشوی فرش در خانه با استفاده از شوینده‌های شیمیایی

شامپو فرش:

شستشوی فرش با استفاده از شامپو فرش یکی از روش‌های متداول و موثر برای تمیز کردن فرش است. این روش به شما امکان می‌دهد تا کثیفی‌ها، لکه‌ها و ذرات گرد و غبار را به صورت کامل از فرشتان حذف کنید. شامپو فرش قادر به تمیز کردن عمیق و کامل فرش از کثیفی‌های عمیق و لکه‌های مختلف است.

پودر مخصوص قالیشویی:

استفاده از پودر مخصوص قالیشویی برای شستشوی فرش یکی از روش‌های متداول و موثر است. بسیاری از پودرهای مخصوص قالیشویی دارای ترکیبات ضد باکتریایی هستند که به بهبود بوی نامطبوع فرش کمک می‌کنند. این به شما امکان می‌دهد تا فرشتان را تازه و بدون بوی ناخوشایند نگه دارید.

شما باید با توجه به نیازتان و البته وضعیت و میزان کثیفی فرش خود بهترین مواد شوینده فرش در منزل را انتخب کنید. در کنار همه این موارد، باید به نکات شستشو و دستور‌العمل‌های درج شده روی شوینده‌ها دقت کنید. در نهایت فراموش نکنید که استفاده از خدمات قالی‌شویی نه تنها در وقت و انژی شما صرفه جویی می‌کند، بلکه از سلامت و شستشوی صحیح فرش خود مطمئن خواهید بود.

قالیشویی آوا

قالیشویی آوا یکی از بهترین قالیشویی های مشهد با بیشینه ای بلند و درخشان می باشد. این قالیشویی یکی از مجهز ترین کارخانه های قالیشویی است و شما میتوانید بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت و از ۵ درصد تخفیف ویژه قالیشویی آوا بهره مند شوید.

افزودن دیدگاه غیر فعال می باشد

تماس فوری