قالیشویی بلوار سجاد مشهد

قالیشویی بلوار سجاد مشهد - قالیشویی آوا

قالیشویی بلوار سجاد مشهد


افزایش کارگاه‌های قالیشویی خصوصاً در شهرهای پرجمعیتی مثل مشهد، باعث سردرگمی افراد در انتخاب یک قالیشویی معتبر شده است. از سوی دیگر، افزایش قیمت فرش نیز باعث شده حساسیت مشتریان نسبت به شستشوی فرش بیشتر شود و همیشه دغدغه این موضوع را دارند که در هنگام شستشو، هیچ آسیبی به فرش وارد نیاید. قالیشویی آوا مشهد با استفاده از تجهیزات به‌روز وارداتی و مواد شستشوی کاملاً استاندارد، سالهاست پذیرای فرش‌های مشتریان است و شعبه قالیشویی بلوار سجاد مشهد، به منظور کوتاه شدن مدت زمان تحویل فرش از مشتریان در حال فعالیت است.

خدمات متنوع قالیشویی

یکی از برتری‌های مجتمع قالیشویی آوا به دیگر رقبا، ارائه خدمات متنوع به مشتریان است به نحوی که مشتریان در انتخاب شستشوی فرش خود به روش‌های نیمه اتوماتیک، تمام اتوماتیک، اعلا شویی و… آزاد هستند. در هر روش شستشو، از دستگاه‌های مجزا و مواد شستشوی متفاوت استفاده می‌شود و البته، مراحل مخصوص به خود را دارند. از نظر هزینه‌های شستشو نیز هر نوع، قیمت مخصوص به خود را دارد.

همچنین بخوانید….

قالیشویی وکیل آباد مشهد


آپارتمان نشینی باعث شده شستشوی فرش در خانه و به شکل سنتی به دست فراموشی سپرده شود. البته خانواده‌های زیادی هم هستند که با داشتن خانه بزرگ و ویلایی هنوز هم نظافت و شستشوی فرش خود را به مراکز قالیشویی می‌سپارد زیرا…

۱. شست‌وشوی حرفه‌ای: به سفارش و درخواست مشتری، فرش‌هایی که ظرافت و حساسیت مخصوصی دارند توسط دستگاه‌های تمام اتوماتیک شسته می‌شوند. مزیت استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک در شعبه قالیشویی بلوار سجاد مشهد و دیگر شعب آوا، تمام مکانیزه بودن و شستشو فرش بدون دخالت دست و نیروی انسانی است. در شستشوی حرفه‌ای، مواد استفاده شده برای شستشو نیز فرمولاسیون ویژه‌ای دارند تا علاوه بر تمیز کردن فوق‌العاده، حفاظت از بافت فرش و رنگ آن را هم انجام دهند. شکل آب‌کشی و تعداد آن نیز با دیگر انواع شستشو متفاوت است. شستشوی حرفه‌ای برای دو دسته فرش پیشنهاد می‌شود؛

فرش‌هایی که مدتهاست تمیز و شسته نشده‌اند و لکه‌های عمیق دارند.

فرش‌های ارزشمند و نفیس دستبافت که به لحاظ تار و پود و بافت فرش، ظریف و حساس هستند.

۲. خشک‌شویی مبلمان: در قالیشویی بلوار سجاد مشهد، خشکشویی انواع مبلمان اعم از مبلمان چرم، مبلمان پارچه‌ای، مبلمان فانتزی و … نیز پذیرفته و انجام می‌شود. دستگاه‌های مبل شویی آوا مشهد، از به‌روزترین تجهیزات هستند به همین خاطر، قوی‌ترین لکه‌ها و عمیق‌ترین آلودگی‌های مبلمان را بدون اینکه آسیبی به روکش پارچه‌ای یا چرمی مبل وارد آید، تمیز می‌کنند. مواد استفاده شده در خشکشویی مبلمان نیز کاملا وارداتی است و مطابقت فوق‌العاده با پارچه‌های رنگی دارد بنابراین هیچ خلل، آسیب یا نقصی به رنگ‌های مبلمان وارد نمی‌آید.

قالیشویی بلوار سجاد مشهد - قالیشویی آوا

۳. خدمات فرش: لکه برداری، رنگبرداری، ریشه زنی، چرم دوزی، متال بافی، رفع آثار سوختگی یا پارگی فرش و… از جمله خدماتی است که هم در قالیشویی بلوار سجاد مشهد و هم در شعب دیگر قالیشویی آوا ارائه می‌شوند. متخصصان مجموعه آوا، همگی از افراد با تجربه در زمینه فرش هستند و سالهاست در این حوزه مشغول به کار هستند بنابراین کار رفو و ترمیم فرش‌های آسیب‌دیده، کاملآ حرفه‌ای انجام می‌شود و برای اعتماد مشتریان، خدمات ارائه شده در این مجموعه با ضمانت هستند. علاوه بر تخصص پرسنل، کیفیت چرم، نخ و رنگ‌های استفاده شده برای ترمیم فرش نیز از مواد مرغوب و درجه یک است تا بهترین کیفیت به مشتریان تحویل و رضایت صددرصدی آنها جلب شود.

قالیشویی آوا

قالیشویی آوا یکی از بهترین قالیشویی های مشهد با بیشینه ای بلند و درخشان می باشد. این قالیشویی یکی از مجهز ترین کارخانه های قالیشویی است و شما میتوانید بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت و از ۵ درصد تخفیف ویژه قالیشویی آوا بهره مند شوید.

افزودن دیدگاه غیر فعال می باشد

تماس فوری