قالیشویی قاسم آباد مشهد

قالیشویی قاسم آباد مشهد - قالیشویی آوا

قالیشویی قاسم آباد مشهد


یکی از مواردی که باعث شده قالیشویی آوا در مشهد در زمره بهترین قالیشویی‌های این شهر قرار گیرد، استفاده این مجموعه از مواد شوینده با کیفیت و خنثی است. به بیان ساده، مواد به‌کار رفته در دستگاهای این مجموعه، نه خاصیت اسیدی دارند و نه قلیایی هستند. به همین علت، فرش‌هایی که به این مجموعه سپرده می‌شوند، بدون آسیب به رنگ و تار و پود آن تمیز شده و تحویل مشتری می‌شوند.

موضوع دیگری که در خصوص مواد شوینده باید به آن اشاره کرد، گران بودن موادی است که مجموعه قالیشویی آوا مشهد از آن استفاده می‌کند در حالی‌که اختلاف قیمتی نیز با دیگر قالیشویی‌ها دیده نمی‌شود!

زیرا با کاهش دستمزد شستشو، گران بودن مواد شستشو جبران می‌شود تا قیمت تمام شده شستشوی فرش در بازه رقابتی باقی بماند. بنابراین فرش‌های مشتریان قالیشویی قاسم آباد مشهد و دیگر شعبه‌های فعال قالیشویی آوا، علاوه بر اینکه با استفاده از مواد شوینده غیر اسیدی و باکیفیت شسته می‌شوند، هیچ مبلغ اضافه‌ای نیز نسبت به دیگر رقبا دریافت نمی‌شود.

همچنین بخوانید….

قالیشویی بلوار سجاد مشهد


افزایش کارگاه‌های قالیشویی خصوصاً در شهرهای پرجمعیتی مثل مشهد، باعث سردرگمی افراد در انتخاب یک قالیشویی معتبر شده است. از سوی دیگر، افزایش قیمت فرش نیز باعث شده حساسیت مشتریان نسبت به….

یک قالیشویی همه فن حریف!

یکی از دغدغه‌های بزرگ همشهریان مشهدی، شستشوی فرش‌های آسیب دیده خود است. آسیب‌هایی که به دلایل متفاوتی از قبیل سوختگی، پارگی، بید زدگی و غیره به‌وجود آمده است. به منظور رفاه حال مشتریان قالیشویی قاسم آباد مشهد و دیگر شعب این مجموعه، علاوه بر شستشوی فرش، کار ترمیم و رفو را نیز به درخواست مشتری انجام می‌دهند. استفاده از مواد و نخ درجه یک با رنگ‌های مشابه فرش مشتری، استفاده از متخصصان فرشباف زبده و باتجربه در مجموعه و هزینه‌های مناسب ترمیم و رفو، باعث شده علاوه بر رضایت مشتریان، روز به روز بر اعتبار مجموعه قالیشویی آوا مشهد افزوده شود.

البته همه فن حریف بودن آوا به اینجا ختم نمی‌شود! یک موضوع مهم دیگر که قالیشویی آوا را از دیگر مجموعه‌ها متمایز کرده است، استفاده از تجهیزات تمام اتوماتیک برای آن دسته از از فرش‌هایی است که به لحاظ بافت، رنگ و قیمت نفیس و ارزنده هستند و ضروریست با حساسیت بالایی شسته شوند. به همین خاطر، به درخواست مشتری در این مجموعه و تمام شعب قالیشویی آوا مشهد، فرش‌های نفیس و گران قیمت و حساس بدون دخالت دست و با استفاده از دستگاه‌های شستشوی تمام اتوماتیک با استانداردهای روز بین المللی شسته می‌شوند.

قالیشویی قاسم آباد مشهد - قالیشویی آوا

موضوع دیگر، شستشوی مبلمان در این مجموعه است که باعث شده همه فن حریف بودن قالیشویی آوا بیش از پیش نمایان شود! تجهیزات و دستگاه‌های شستشوی مبلمان برای تمام شعبه مشهد از جمله قالیشویی قاسم آباد مشهد در دسترس است و تمام همشهریان عزیز می‌توانند شست و شوی مبل خود را با هر رنگ، جنس و ساختاری به متخصصان ما بسپارند. برای حفظ رنگ مبلمان، مواد شستشوی مبل نیز از بهترین مواد وارداتی است تا علاوه بر تمیز کردن فوق‌العاده، کوچکترین آسیبی به رنگ، ساختار و پوشش مبلمان وارد نیاید.

در پایان، برای اطلاع از نرخ های شست و شوی فرش به تفکیک ابعاد و ماشینی یا دست باف آنها، میتوانید به قسمت تعرفه شست وشوی فرش در قایشویی آوا مراجعه کنید. هزینه ترمیم یا رفو فرش های آسیب دیده بعد از نظر کارشناس به مشتری اعلام میشود و بعد از پذیرش ایشان، کار ترمیم نیز انجام گردد.

قالیشویی آوا

قالیشویی آوا یکی از بهترین قالیشویی های مشهد با بیشینه ای بلند و درخشان می باشد. این قالیشویی یکی از مجهز ترین کارخانه های قالیشویی است و شما میتوانید بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت و از ۵ درصد تخفیف ویژه قالیشویی آوا بهره مند شوید.

افزودن دیدگاه غیر فعال می باشد

تماس فوری