قالیشویی خیابان هاشمیه مشهد

قالیشویی خیابان هاشمیه مشهد - قالیشویی آوا

قالیشویی خیابان هاشمیه مشهد


سختی‌های شستشوی یک فرش بر هیچ کس پوشیده نیست! مصرف زیاد آب، خستگی زیاد و… باعث شده که تمام خانواده‌ها برای شستشوی فرش خود با مراکز قالیشویی تماس بگیرند. اما گاهی اوقات، تجربه تلخی از نحوه شستشوی فرش یک کارگاه قالیشویی، باعث سلب اعتماد از دیگر کارگاه‌های شستشوی فرش می‌شود! بهرحال در میان مجموعه‌های قالیشویی هر شهر و استان، مراکز غیراستانداردی وجود دارند که به هیچ تعهدی پایبند نیستند و باعث می‌شوند اعتماد مشتریان نیز از بین برود.

رضایت مشتری بزرگترین سرمایه هر کسب و کار است

در تمام مدت فعالیت قالیشویی خیابان هاشمیه مشهد، رضایت مشتری اولین اولویت پرسنل این مجموعه بوده است. به همین خاطر، بعد از اولین شستشو و رضایت مشتری، ایشان به یک مشتری ثابت تبدیل شده و باعث تبلیغ به اطرافیان خود نیز می‌شود. صداقت و شفافیت، دو موضوع مهم در هر کسب‌وکاری است. اعلام قیمت و درج آن در سایت، توضیح در مورد انواع شستشو فرش در مجموعه، مشاوره رایگان به مشتریان، استفاده از پرسنل با تجربه، بازه زمانی کوتاه برای تحویل فرش از مشتری، ارائه خدمات روفو و ترمیم، چرم دوزی، ریشه زنی، رنگرزی، رنگ برداری و… در قالیشویی خیابان هاشمیه مشهد، باعث جلب رضایت مشتریان شده است. در نهایت تنها چیزی که مشتری به آن نیاز دارد، تحویل یک فرش تمیز و بدون آسیب است و انجام این کار، به سه عامل بستگی دارد.

همچنین بخوانید….

قالیشویی قاسم آباد مشهد


یکی از مواردی که باعث شده قالیشویی آوا در مشهد در زمره بهترین قالیشویی‌های این شهر قرار گیرد، استفاده این مجموعه از مواد شوینده با کیفیت و خنثی است.

تجهیزات و دستگاه‌های شستشو

آنچه سلامت فرش را در هنگام شستشو، آبگیری و خشک کردن تضمین می‌کند، دستگاه‌هایی است که با علم روز طراحی و تولید شده‌اند و تمام پارامترهای استاندارد در آنها رعایت شده است. به‌عنوان مثال، میزان زبری و نرمی فرچه ،تعداد فرچه‌ها، فاصله میان فرچه‌ها، طول پرز فرچه، جنس فرچه، شکل چرخش، سرعت چرخش آنها و… در یک دستگاه شستشوی فرش بسیار مهم است. موضوعاتی از این قبیل نیز در دستگاه آبگیری فرش اهمیت دارد. استفاده از دستگاه آبگیری لوله‌ای در قالیشویی خیابان هاشمیه مشهد، چروکیدگی فرش بعد از آبگیری را به شکل قابل توجهی کاهش می‌دهد. شکل و طراحی دستگاه آبگیری و نحوه عملکرد آن، از بروز شکستگی و تاخوردگی فرش جلوگیری می‌کند زیرا نیروی وارد به تمام قسمتهای فرش یکسان است.

مواد شستشو

افزایش نرخ ارز باعث شده برخی از مراکز قالیشویی، برای کاهش هزینه‌های جاری مجموعه، از مواد داخلی و بعضاً بی‌کیفیت استفاده کنند و همین موضوع، عاملی است که باعث صدمه به رنگ، بافت و حتی ریشه‌های فرش می‌شود. آسیب‌های مذکور، در دراز مدت باعث سست شدن گره‌های فرش، رنگ پریدگی و کوتاه‌تر شدن عمر مفید فرش می‌شوند. برای جلوگیری از نقص‌های ذکر شده و حفظ دوام فرش، مواد شستشوی استفاده شده در قالیشویی خیابان هاشمیه مشهد درجه کیفیت A دارند و از مواد وارداتی استفاده می‌شود.

قالیشویی خیابان هاشمیه مشهد - قالیشویی آوا

نیروی کار

جز در مواردی که کار شستشو به‌وسیله دستگاه‌های تمام اتوماتیک صورت می‌گیرد، نیروی انسانی، عامل مهمی در شستشوی فرش به‌شمار می‌رود. دقت، تجربه، تعهد، صبر و حوصله و… از جمله عواملی است که یک نیروی انسانی شاغل در کارگاه قالیشویی باید داشته باشد. برای اطمینان از انجام و اعمال این ویژگی‌ها، نظارت مستمر کارشناسان مجموعه قالیشویی شرط است. کارشناسان حوزه فرش و افراد خبره در زمینه شستشو، به صورت تمام وقت در قالیشویی خیابان هاشمیه مشهد از کار نیروی انسانی مجموعه بازدید می‌کنند تا از انجام وظیفه آنها اطمینان حاصل شود.

قالیشویی آوا

قالیشویی آوا یکی از بهترین قالیشویی های مشهد با بیشینه ای بلند و درخشان می باشد. این قالیشویی یکی از مجهز ترین کارخانه های قالیشویی است و شما میتوانید بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت و از ۵ درصد تخفیف ویژه قالیشویی آوا بهره مند شوید.

افزودن دیدگاه غیر فعال می باشد

تماس فوری