قالیشویی خیابان احمدآباد مشهد

قالیشویی خیابان احمدآباد مشهد - قالیشویی آوا

قالیشویی خیابان احمدآباد مشهد


فاکتورهای زیادی برای یافتن یک قالیشویی خوب و معتبر وجود دارد اما مهم‌ترین عواملی که باعث تمایز یک کارگاه قالیشویی خوب با دیگر رقبای آن است، در ادامه بیان می‌شود.

۱. قیمت گذاری منصفانه: اولین مزیت و مهمترین عامل رقابت، قیمت گذاری شفاف و عادلانه برای خدمات است. البته قالیشویی‌ها اتحادیه دارند و همه آنها باید تابع قیمت‌های اعلامی صنف خود باشید اما در عمل این موضوع اتفاق نمی‌افتد و به طرق مختلف، هزینه‌های اضافی را به مشتری تحمیل می‌کنند! قالیشویی خیابان احمدآباد مشهد که از شعب قالیشویی آوا است، با درج قیمت‌ها در این قسمت، یک قیمت رقابتی و منصفانه را برای شستشوی فرش‌ها اعلام کرده است تا مشتری، از قیمت شستشوی فرش در مشهد مطلع شود.

همچنین بخوانید….

قالیشویی وکیل آباد مشهد


آپارتمان نشینی باعث شده شستشوی فرش در خانه و به شکل سنتی به دست فراموشی سپرده شود. البته خانواده‌های زیادی هم هستند که با داشتن خانه بزرگ و ویلایی هنوز هم نظافت و….

۲. استفاده از مواد شوینده استاندارد: موضوع مهم بعدی که بایستی مد نظر قرار گیرد، کیفیت مواد شوینده استفاده شده در قالیشویی است. زیرا برخی از مواد شوینده خاصیت اسیدی یا قلیایی دارند و هم در کوتاه مدت و هم در شستشوهای متوالی و بلندمدت، به رنگ فرش و تار و پود آن صدمه می‌زنند. رنگ‌پریدگی و کمرنگ شدن طرح و نقش و حتی رنگ زمینه فرش، نمونه ملموسی از آثار مخرب استفاده از مواد شوینده بی‌کیفیت و غیر استاندارد است. تمام شعب قالیشویی آوا من جمله قالیشویی خیابان احمدآباد مشهد، از مواد شوینده درجه یک وارداتی برای شستشوی فرش‌ها استفاده می‌کنند تا علاوه بر حفظ دوام فرش و تثبیت رنگ و نقش آن، تمام آثار کثیفی و لکه‌ها نیز از بین بروند.

۳. قانونمند بودن: گرچه تحویل فرش به مراکز قالیشویی و شستشوی آن یک عمل ساده به نظر می‌آید اما از نظر قانون یک قرارداد میان مشتری و مجموعه قالیشویی شکل گرفته است و هر کدام از طرفین، حقوق و تعهداتی دارند. بنابراین احترام گذاشتن به حقوق مشتری، نقطه قوت بزرگی برای یک مرکز قالیشویی محسوب می‌شود. زمان تحویل فرش شسته شده به مشتری، یکی از موارد قراردادی است که گاهی رعایت نمی‌شود! این در حالی است که تاریخ تحویل فرش در قالیشویی خیابان احمدآباد مشهد به صورت دقیق به مشتری اعلام شده و فرش شسته شده در همان بازه زمانی اعلامی به مشتری تحویل می‌شود. رعایت زمان اعلامی حتی در روزهای انتهایی سال که اوج کار مراکز قالیشویی است نیز در اولویت کاری تمام شعب قالیشویی آوا مشهد است.

قالیشویی خیابان احمدآباد مشهد - قالیشویی آوا

استفاده از دستگاه‌های پیشرفته شستشو

استفاده از دستگاه‌های به‌روز و استاندارد در کنار مواد با کیفیت، باعث می‌شود علاوه بر تمیزی فوق‌العاده فرش، هیچ آسیبی به تار و پود، نقش، رنگ و گره‌های آن وارد نشود. بنابراین استفاده از مواد با کیفیت به تنهایی نمی‌تواند خوب بودن یک قالیشویی را تضمین کند. تجهیزات و ماشین آلات استاندارد و به‌روز وارداتی استفاده شده در قالیشویی خیابان احمدآباد مشهد، تضمین سلامت فرش بعد از تمام مراحل شستشو است تا هیچ آسیبی متوجه فرش نشود. دستگاه شستشوی تمام اتوماتیک بدون دخالت دست، خدمت ویژه‌ای است که در تمام شعب قالیشویی آوا مشهد ارائه می‌شود. این نوع از شستشو برای فرش‌های دستبافت پیشنهاد می‌شود زیرا گره، بافت، تار و پود و حتی نخ استفاده شده در قالی‌های دستباف حساسیت ویژه‌ای دارند. بنابراین برای حفظ دوام فرش، شستشوی فرش‌های دستباف به پیشنهاد مشتری، توسط دستگاه تمام اتوماتیک انجام می‌شود. دستگاه آبگیری فرش نیز به‌صورت لوله‌ای است تا عمل آبگیری به‌صورت یکنواخت و کامل انجام شود. به همین خاطر، تمام فرش‌هایی که در قالیشویی خیابان احمدآباد مشهد شسته شده‌اند، بدون چروک و اتو خورده به مشتری تحویل داده می‌‌شوند.

قالیشویی آوا

قالیشویی آوا یکی از بهترین قالیشویی های مشهد با بیشینه ای بلند و درخشان می باشد. این قالیشویی یکی از مجهز ترین کارخانه های قالیشویی است و شما میتوانید بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت و از ۵ درصد تخفیف ویژه قالیشویی آوا بهره مند شوید.

افزودن دیدگاه غیر فعال می باشد

تماس فوری