رنگرزی فرش درخانه چگونه است؟

رنگرزی فرش درخانه چگونه است؟

رنگرزی فرش درخانه چگونه است؟


رنگرزی فرش در خانه چگونه است؟

گاهی پرزهای قالی، کم رنگ یا دچار آسیب می شوند، اما شما اصلا نگران نباشید، قالیشویی مشهد مشکل شما را حل خواهد نمود. تثبیت رنگ در پرزهای قالی به شکلی است که به نخ های قالی می چسبد و باعث خرابی قالی می شود. گاهی هم ممکن است در اثر پاک کردن رنگ، قالی به کلی دچار آسیب شود. بعضی از این رنگدانه ها باعث ماندگاری زیاد می شود و با هیچ موادی قابل پاک کردن نیست، موادی مانند تینر و بنزین که با مواد شوینده و مواد پاک کننده هیچ تاثیری نخواهد داشت و باعث مقاومت رنگدانه ها نیز می شود. هنر پاک کردن رنگدانه های مقاوم، واقعا فرد خلاقی می خواهد. بعضی از رنگدانه ها خیلی سرسخت هستند، بدتر از آن  وقتی این رنگدانه ها در مدت طولانی به نخ های قالی چسبیده باشند. اما قالیشویی مشهد این مسئولیت را قبول می کند و با تجهیزات و موادی که در اختیار دارد و با استفاده از مواد پاک کننده رنگدانه های چسبیده و ثابت در پرزهای قالی را بدون آسیب زدن به قالی پاک خواهد کرد و قالی شما را به یک قالی شیک و براق و جدید تبدیل خواهد کرد.

همچنین بخوانید….

پوسیدگی فرش را چگونه از بین ببریم؟


خاک و ریز گردها، رطوبت، گرما و سرما همه در پوسیدگی فرش تاثیر گذار هستند، با یک شستشو در قالیشویی مشهد از پوسیدگی فرش خود جلوگیری نمائید. این قالیشویی از شوینده های مناسب و افراد متخصصی جهت شستشوی فرش استفاده می کند.

 

رنگرزی و دندانه:

رنگرزی به دو شکل انجام می گردد، سنتی یا دستی و صنعتی یا مکانیکی که در سنتی یا دستی با دست و در روش صنعتی به وسیله تجهیزات مکانیکی است. در روش تجهیزاتی یا صنعتی سرعت عمل بسیار بالا است.

در روش صنعتی کار بهتر و تمیزتر و از درصد خطای کمتری برخوردار خواهد بود.

قالیشویی مشهد این امکان را دارد تا در رنگرزی به شما کمک نماید.

دندانه جهت زدودن رسوبات، فلزی است که برای از بین بردن آنها کاملا سخت و محکم است و استفاده از آن کار افراد عادی نیست. قطعا قالیشویی مشهد توان از بین بردن رسوبات چسبیده بر قالی را دارد.

رنگرزی فرش درخانه چگونه است؟

هزینه قالیشویی مشهد

شما نگران هزینه قالیشویی مشهد نباشید، مدیریت قالیشویی مشهد سعی بر این دارد تا خدمات قالیشویی را ارزان و با تخفیف ویژه و مناسب برای شما انجام دهد. مدیریت قالیشویی مشهد در نظر دارد خدمات قالیشویی را فوری و آسان و با خدمات ایاب و ذهاب انجام نماید. دقت و انضباط از سیاست های مدیریتی قالیشویی مشهد است. تمام سعی و تلاش در جهت رضایتمندی مشتریان عزیز و سروران گرامی خواهد بود. قطعا در شهر مشهد قالیشویی های زیادی وجود دارد ما نیز به عنوان بخشی از قالیشویی ها در سطح شهر در خدمت شما سروران گرامی خواهیم بود.

همین الان با نمایندگی های ما در مشهد تماس گرفته و آدرس خود را ثبت کنید، تکنسین های ما در اسرع وقت، خود را به محل رسانده و قالی های آلوده و پر از گرد و خاک را تحویل گرفته و بعد از مدت کوتاهی آن ها را تبدیل به قالی های شیک و براق و تمیز خواهد کرد. قالیشویی مشهد به شکلی قالی ها را شستشو می دهد که تا مدت زیادی چشمگیر خواهند بود و نگاه کردن به قالی ها و استفاده از آنها به سبب براقی و نرمی لذتی خاص را حاکم می سازد.

قالیشویی آوا

قالیشویی آوا یکی از بهترین قالیشویی های مشهد با بیشینه ای بلند و درخشان می باشد. این قالیشویی یکی از مجهز ترین کارخانه های قالیشویی است و شما میتوانید بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت و از ۵ درصد تخفیف ویژه قالیشویی آوا بهره مند شوید.

افزودن دیدگاه غیر فعال می باشد

تماس فوری