پوسیدگی فرش را چگونه از بین ببریم؟

از بین بردن پوسیدگی فرش

از بین بردن پوسیدگی فرش


پوسیدگی فرش را چگونه از بین ببریم؟

خاک و ریز گردها، رطوبت، گرما و سرما همه در پوسیدگی فرش تاثیر گذار هستند، با یک شستشو در قالیشویی مشهد از پوسیدگی فرش خود جلوگیری نمائید. این قالیشویی از شوینده های مناسب و افراد متخصصی جهت شستشوی فرش استفاده می کند.

قالیشویی مشهد

قالیشویی مشهد را می توان برترین قالیشویی در سطح شهر دانست و آن به سبب مراجعین زیاد است. در این شرکت از شوینده های مناسب جهت شستشوی پارچه، مبل، پتو و البسه استفاده می شود. تمام سعی و تلاش کارگران و مدیران این شرکت در جهت رضایتمندی مشتریان عزیز و سروران گرامی است، برای شستشوی هر فرش نظر مشتری باید در برگ مخصوص قید شود.سعی و تلاش کارگران شرکت این است که فرش فرسوده و پوسیده را به فرشی نو و شیک تبدیل نمایند. این قالیشویی مجهز به دستگاه های شستشو و خشک کننده بسیار قوی است.

همچنین بخوانید….

مزایای و راهنمای خاک گیری فر


خاک گیری فرش باعث نجات فرش از نابودی می شود. خاک و ریزگردها همه چیز را نابود می کنند. ریزگردها از لابلای پرزهای فرش وارد می شوند و شپش ها و حشره های کوچک که با چشم دیده نمی شوند، در پرزهای خاک….

قالیشویی مشهد، قالی ها را در اسرع وقت و به صورت فوری پس از تحویل، شستشو می کند، تحویل و ارسال قالی درب منزل صورت خواهد گرفت، مشتریان در تحویل قالی اقدامی انجام نمی دهند و همه توسط قالیشویی انجام خواهد شد. شما قالی فرسوده و نابود خود را به صورت معجزه آسا و به کمک دستگاه های پیشرفته قالیشویی ، تبدیل به یک قالی کاملا نو و نرم و لطیف خواهید کرد.

فرصت را از دست ندهید، اگر تاکنون اقدام نکردید با یک تماس تلفنی با ما ،  قالی خود را از فرسودگی و نابودی نجات دهید، این روزها قیمت قالی ها بسیار گران است و شاید جنس خوب در بازار پیدا نشود همه محصولات جنبه دکوری دارند و کیفیت بسیار ضعیف شده است.

از طرفی ریزگرد ها و رطوبت وارد پرزهای قالی می شوند و محل جمع آوری میکروب ها و ویروس ها می شود که با چشم دیده نمی شوند و همین باعث نابودی قالی و فرسودگی آن می شود، همین الان با قالیشویی مشهد تماس گرفته و خود را از این ویروس ها و میکروب ها نجات دهید، مواد ضد عفونی، آلودگی ها را کاملا از بین می برد و با یک شستشوی خوب و با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات قالیشویی مشهد یک تجربه ی تازه کسب کنید و قالی را به یک قالی  براق و شیک  تبدیل کنید.

از بین بردن پوسیدگی فرش

هزینه

تمام سعی و تلاش شرکت قالیشویی مشهد در جهت رضایتمندی مشتریان گرامی است. در مورد هزینه قالیشویی نگران نباشید. هزینه های شرکت قالیشویی نسبت به دیگر قالیشویی ها بسیار مناسب است و طبق تعرفه مشخص شده با شما قرارداد می بندد. ضمنا قرارداد با شرکت ها و ادارات به طور توافقی و با رضایت کامل مشتری منعقد می شود.

مزایای قالیشویی

این قالیشویی مجهز به دستگاه ها و تجهیزات لازم و متناسب با کار است.

قالی فرسوده و پوسیده شما را به یک قالی شیک و لطیف و براق تبدیل خواهد کرد.

این قالیشویی خدمات ارزنده و ارزان و با تخفیف ویژه خواهد داد.

با مواد شوینده مخصوص تمام میکروب ها را از بین پرز های قالی از بین خواهد برد.

جهت اطلاعات بیشتر با شماره تماس درج شده تماس بگیرید.

قالیشویی آوا

قالیشویی آوا یکی از بهترین قالیشویی های مشهد با بیشینه ای بلند و درخشان می باشد. این قالیشویی یکی از مجهز ترین کارخانه های قالیشویی است و شما میتوانید بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت و از ۵ درصد تخفیف ویژه قالیشویی آوا بهره مند شوید.

افزودن دیدگاه غیر فعال می باشد

تماس فوری