شستشوی تشک پنبه ای

شستشوی تشک پنبه ای - قالیشویی آوا

شستشوی تشک پنبه ای


شستشوی تشک پنبه ای

شستشوی تشک پنبه ای باید به صورت مناسب و اصولی انجام شود و تمیز بودن از اهمیت بالایی برخوردار است. این مسئله به این دلیل است که ما حداقل هشت ساعت از شبانه روز از تشک استفاده می کنیم و تمیزی آن به دلیل تاثیرگذاری بر کیفیت خواب مهم است. با شستشوی درست این کالا می توانید یک رخت خواب تمیز و بدون باکتری و میکروب داشته باشید. در ادامه شما را شستشوی تشک پنبه ای و موارد مهم درباره آن آشنا می کنیم با ما همراه باشید.

مراحل شستشوی تشک پنبه ای در خانه

اگر تشک پنبه ای شما کثیف شده است می توانید با رعایت برخی مسائل آن را به راحتی در خانه شستشو دهید. همچنین لازم به ذکر است که برای شستن این مدل از تشک ها باید از ماده های شوینده خاصی استفاده کنید. در ادامه شما را با مراحل شستشوی تشک پنبه ای در خانه آشنا می کنیم.

همچنین بخوانید….

اصول شستشوی فرش ترک


فرش ترک عنوانی است که طی سال‌های گذشته زیاد آن را بین فرش فروش‌ها و قالی‌شویی‌ها می‌شنویم. اکنون قصد داریم کمی بیشتر از فرش ترک و اصول شستشوی آن بیشتر صحبت کنیم …

مرحله اول

اولین مرحله برای شستشوی تشک پنبه ای این است که باید ملحفه و کاور آن را از همدیگر جدا کنید. کاورهای تشک را باید با کمک ماده های شوینده مناسب بشویید.

مرحله دوم

مرحله دوم برای شستشوی تشک پنبه ای این است که برای تمیز کردن لکه و هر نوع آلودگی بر روی تشک بهتر است از ترکیب آب، جوش شیرین و ماده شوینده استفاده کنید. ترکیب حاصل را باید چند دقیقه بر روی قسمت های آلوده تشک قرار دهید. بعد از آن قسمت آلوده را باید با کمک اسفنج و هر نوع وسیله مشابه و نرم شسته و به خوبی آبکشی کنید.

مرحله سوم

در مرحله سوم بعد از آبکشی کردن تشک آن را در معرض نور خورشید و هوای آزاد قرار دهید تا به آرامی خشک شود. گذاشتن تشک پنبه ای در معرض هوای آزاد مزیت های زیادی را دارد. برای مثال این کار می تواند از زرد شدن تشک پنبه ای و ایجاد بوی بد در آن جلوگیری کند.

شستشوی تشک پنبه ای - قالیشویی آوا

مزایای شستشوی تشک پنبه ای در قالیشویی

شستشوی تشک پنبه ای اگر به صورت غیر حرفه ای و نامناسب انجام شود می تواند باعث ایجاد مشکلات مختلف در آ شود. اگر شستشوی این تشک به صورت اصولی انجام نشود چرک و آلودگی در بافت آن پخش می شود. شما می توانید برای جلوگیری از این نوع مشکلات شستشوی تشک پنبه ای خود را به قالیشویی های مدرن و معتبر بسپارید. مزیتی که شستشوی تشک پنبه ای در قالیشویی ها دارد این است که در این قالیشویی ها برای شستشوی تشک از دستگاه های پیشرفته و قوی استفاده می کنند.

همین طور نیروهای حرفه ای و متخصص قالیشویی لکه و آلودگی های تشک را بدون آب به بهترین روش از بین می برند.همین طور در قالیشویی ها از شوینده های خارجی و باکیفیت برای شستشوی تشک پنبه ای استفاده می کنند. با قالیشویی ها لازم نیست نگران بوی بد تشک ها باشید چرا که در این مراکز از دستگاههای مکش قدرتمند برای خشک کردن تشک استفاده می کنند.

سخن پایانی

شستشوی تشک پنبه ای یکی از کارهایی است که می توانید آن را در خانه انجام داده یا به قالیشویی ها بسپارید. اگر نتوانید تشک پنبه ای را به خوبی بشویید باعث ضرر و زیان شما شده و مشکلات مختلفی را برای شما ایجاد می کند به طوری که ممکن است برای برگرداندن تشک به حالت اولیه لازم باشد تا پنبه های تشک را دوباره حلاجی کنید. به همین دلیل توصیه می کنیم شستشوی تشک پنبه ای را با دقت انجام دهید و یا این کار را به افراد حرفه ای و متخصص بسپارید.

قالیشویی آوا

قالیشویی آوا یکی از بهترین قالیشویی های مشهد با بیشینه ای بلند و درخشان می باشد. این قالیشویی یکی از مجهز ترین کارخانه های قالیشویی است و شما میتوانید بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت و از ۵ درصد تخفیف ویژه قالیشویی آوا بهره مند شوید.

افزودن دیدگاه غیر فعال می باشد

تماس فوری