مزایای و راهنمای خاک گیری فرش

مزایای و راهنمای خاک گیری فرش

مزایای و راهنمای خاک گیری فرش


مزایای و راهنمای خاک گیری فرش

خاک گیری فرش باعث نجات فرش از نابودی می شود. خاک و ریزگردها همه چیز را نابود می کنند. ریزگردها از لابلای پرزهای فرش وارد می شوند و شپش ها و حشره های کوچک که با چشم دیده نمی شوند، در پرزهای خاکی قالی لانه درست می کنند و از پرزهای قالی تغذیه می کنند. خاک به مرور باعث پارگی فرش می شود و رنگ های فرش را از بین می برد، خاک و ریزگردها عوارض بدی برای قالی دارند. یکی از مزایای خاک گیری فرش، نجات فرش از پوسیدگی و پارگی خواهد بود. اینجاست که قالیشویی مشهد به کمک شما می آید و فرش شما را از پوسیدگی و پارگی نجات خواهد داد.

قالیشویی موجود در شهرستان مشهد ریزگردها و خاک را از قالی کاملا می زداید و مانع از پوسیدگی و پارگی  قالی می شود. مواد پاک کننده و تجهیزات صنعتی در قالیشویی مشهد، قالی شما را از یک قالی قدیمی و پوسیده به یک قالی نو و براق تبدیل خواهد کرد.

 مطمئن باشید با شستشوی قالی در قالیشویی ما پشیمان نخواهید شد. قالی شما در قالیشویی به یک قالی تمیز، شفاف و عاری از آلودگی و کدری تبدیل خواهد شد.

در قالیشویی مشهد دستگاه های مختص خاک گیری و غبار گیری وجود دارد که بایستی قبل از شستن فرش این گرد و خاک ها و آشغال ها کاملا برداشته شوند تا عملیات شستشو به راحتی انجام شود.

  در قالیشویی مشهد، خاک گیری به دو روش صورت می گیرد یکی به روش دستی و دیگری به روش ماشینی.

بنابراین فرش هایی که دارای آلودگی و گرد و خاک بیشتر هستند را ابتدا خاک گیری کنید زیرا این کار در عمل شستشو به شما بیشتر کمک خواهد کرد.

همچنین بخوانید….

بهترین زمان شستن فرش در منزل ، چه زمانی است ؟!


برای فهمیدن بهترین زمان شستن فرش ، اگر فقط اندکی به عقب برگردیم و روزهای پایانی سال را مرور کنیم ، به یاد می آوریم که چهره شهر با وجود قالی ها و فرشهای رنگارنگ که از لبه پشت بام ها و تراسها آویزان شده بودند.

مزایای قالیشویی مشهد

از مزایای قالیشویی مشهد می توان به امکانات، تجهیزات و کارگران فعال و متخصص و با تجربه اشاره کرد. قالیشویی دارای دستگاه های قوی برای شستشو  و خشک کننده قالی است.این دستگاه ها آخرین سیستم و فول امکانات هستند.

قالیشویی مشهد تغییر و تحولی اساسی در قالی شما ایجاد خواهد کرد. تکنسین های قالیشویی، قالی را درب منزل تحویل گرفته و پس از شستشو آن را  بدون هیچ زحمت و دخالت دیگری تحویل شما خواهد داد.

با یک تماس با قالیشویی یا مدیر شرکت و ثبت آدرس، نیروهای متخصص فوری خود را به محل رسانده و قالی را پس از شستشو تحویل خواهند داد. ضمن اینکه رضایتمندی صاحب قالی و تأیید کار به صورت کتبی از مزایایی قالیشویی مشهد می باشد. امروزه قالیشویی مشهد کاملا مکانیزه شده است. دستگاه ها و تجهیزات کاملا فول امکانات و مواد شستشو و نرم کننده آن نیز کاملا منحصر به فرد است.

مزایای و راهنمای خاک گیری فرش

هزینه قالیشویی مشهد

نگران هزینه نباشید، قالیشویی مشهد کاملا با انصاف است قالی شما را با قیمتی ارزان شستشو می کند، تخفیف ویژه به مشتریان دائمی خواهد داد و تمامی قیمت ها متناسب با تعرفه حساب خواهد شد، از طرفی هم با سازمان ها و ادارات به صورت قراردادی همکاری می کند و هزینه ها کاملا توافقی خواهد بود.

مزایای زیادی در قالیشویی مشهد وجود دارد که به برخی از آن ها اشاره شد البته رعایت بهداشت لازمه شرط در کار است.

قالیشویی آوا

قالیشویی آوا یکی از بهترین قالیشویی های مشهد با بیشینه ای بلند و درخشان می باشد. این قالیشویی یکی از مجهز ترین کارخانه های قالیشویی است و شما میتوانید بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت و از ۵ درصد تخفیف ویژه قالیشویی آوا بهره مند شوید.

افزودن دیدگاه غیر فعال می باشد

تماس فوری