نحوه شستشوی موکت و مبلمان

شستشوی موکت و مبلمان - قالیشویی آوا

شستشوی موکت و مبلمان


شستشوی فرش و مبلمان هتل در مشهد

هتل‌های یکی از مراکز اقامتی پر طرفدار است که در تمام ایام سال از مهمانان و مسافران پذیرایی می‌کند. هتل‌های مشهد جزو شلوغ‌ترین و پرترددترین هتل‌ها در سطح کشور هستند. اما این رفت و آمدها موجب آلودگی فضای هتل، موکت و مبلمان هتل می‌شود. به همین دلیل قصد داریم در این مطلب نحوه‌ی شستشوی موکت و مبلمان هتل را بررسی کنیم.

اهمیت شستشوی موکت و مبلمان هتل چیست؟

مراکز اقامتی و رفاهی برای پوشاندن سطوح و راهرو‌ها یا اتاق‌ها از کف‌پوش‌های مختلفی استفاده می‌کنند. موکت و فرش یکی از معمول‌ترین کفپوش‌هاست که در هتل استفاده می‌شود و مبلمان در اتاق‌ها یا سالن‌های هتل یکی از اجزای اصلی دکوراسیون است.

اما شستن و غبارگیری از موکت و تمیز کردن مبلمان فضای هتل مسئله‌ی بسیار مهمی است نظافت‌های دوره‌ای هتل و تمیز بودن موکت و مبلمان در هتل‌ها موجب ایجاد جلوه‌ی بهتر در هتل می‌شود و استانداردهای مدیریت هتل را بالا می‌برد. به این ترتیب رضایت مسافران هتل‌ها افزایش پیدا می‌کند و با خاطره‌ای خوش هتل را ترک می‌کنند.

همچنین بخوانید….

بهترین مواد شوینده فرش در منزل


بهترین مواد شوینده فرش در منزلو انتخاب صحیح آن از چالش‌های نظافت در اغلب منازل است. به‌ویژه برای افرادی که قصد دارند هنگام خانه تکانی یا جابجایی از منزلی به منزل دیگر این کار ر….

بهترین روش شستشوی فرش و مبلمان هتل

ضرورت تمیز بودن و شستن موکت باعث می‌شود از شیوه‌های مختلفی برای تمیز کردن آن استفاده شود. برخی از این روش‌ها در محل مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما آنچه مسلم است حمل و نقل موکت یا مبلمان به قالیشوئی کار بسیار سختی است. به همین دلیل از دستگاه‌ها و ابزارهایی در محل برای تمیز کردن و شستن آن استفاده می‌شود.

استفاده از دستگاه‌های موکت‌شویی ساده است و کارکنان قالیشوئی مهارت کافی برای استفاده از دستگاه‌ها را دارند و به راحتی گرد و غبار و لکه‌های روی موکت یا مبلمان را تمیز می‌کنند. از طرف دیگر قدرت مکش بالای این دستگاه‌ها می‌تواند گرد و غبارهای عمقی و لکه‌های قدیمی را هم تمیز کند.

از مزایای دیگر استفاده از دستگاه‌های فوق این است که آب و شوینده را به میزان زیادی استفاده نمی‌کنند و مصرف بهینه دارند. به همین دلیل به کارگیری این دستگاه‌ها برای شستشوی موکت و مبلمان بهینه ارزیابی می‌شود و مقرون به صرفه است.

شستشوی موکت و مبلمان - قالیشویی آوا

برای شستن موکت و مبلمان از چه شوینده‌ای استفاده می‌شود؟

شوینده‌ای که برای تمیز کردن و شستشوی موکت هتل‌ها یا مبلمان استفاده می‌شود، باید تمیزکنندگی بالایی داشته باشد و بتواند لکه‌ و غبارهایی که در عمق و لابلای پرزها وجود دارد را تمیز کند. شوینده‌ای که مورد استفاده قرار می‌گیرد علاوه بر تمیز کردن باید از پارچه یا الیاف موکت هم محافظت کند و به رنگ و کیفیت آن آسیب نزند.

قالیشوئی آوا در مشهد کادری مجرب و کارآزموده دارد که انواع خدمات شستشوی موکت و خشکشوئی مبلمان را با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می‌‌دهد. این قالیشوئی شعبه‌های متعددی دارد و هتل‌ها و مراکز اقامتی که قصد تمیز کردن مبلمان یا موکت را داشته باشند می‌توانند از خدمات با کیفیت نزدیک‌ترین شعبه در محل استفاده کنند.

لازم است بدانید هزینه‌های شستشوی موکت و مبلمان در این قالیشوئی هم مطابق تعرفه‌های اعلام شده از اتحادیه قالیشوئی است.

قالیشویی آوا

قالیشویی آوا یکی از بهترین قالیشویی های مشهد با بیشینه ای بلند و درخشان می باشد. این قالیشویی یکی از مجهز ترین کارخانه های قالیشویی است و شما میتوانید بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت و از ۵ درصد تخفیف ویژه قالیشویی آوا بهره مند شوید.

افزودن دیدگاه غیر فعال می باشد

تماس فوری