مزایای خشکشویی خوشخواب

مزایای خشکشویی خوشخواب - قالیشویی آوا

مزایای خشکشویی خوشخواب


مزایای خشکشویی خوشخواب چیست

تشک های خوشخواب جزو مواردی هستند که نظافت و تمیز بودن آن ها در خانه از اهمیت بالایی برخوردار است. در حالت معمول تشک ها را با استفاده از کاور و ملحفه می پوشانند تا آن ها را تمیز نگه دارند اما با گذشت زمان و جذب گرد و غبار روی آن ها یا ریختن مایعات بر روی آن ها مجبور به شستن آن می شوند. تشک های تخت معمولا در مدل های طبی، فنری و خوشخواب هستند. در اصل شستشوی تشک خوشخواب با آب کار بسیار نادرست و غلطی است چرا که باعث پوسیدگی آن می شود. به همین دلیل توصیه می کنیم برای شستشوی تشک های خوشخواب از خدمات قالیشویی های معتبر و حرفه ای کمک بگیرید.

مقایسه خشکشویی خوشخواب با شستن معمولی و لباسشویی

در خشکشویی از ماده حلالی به اسم پرکلراتیلن استفاده می کنند. این محلول قدرت لکه بری بسیار بالایی را دارد و می تواند از شر لکه های قدیمی و کهنه به راحتی خلاص شود.در حالی که در شستشوی معمولی یا در ماشین لباسشویی از شوینده، سفید کننده، نرم کننده، صابون و غیره برای از بین بردن لکه و شستشوی تشک استفاده می کنند.ماشین خشکشویی تفاوت های زیادی با ماشین لباسشویی دارد. ماشین خشکشویی در طی یک روند کاملا خشک تشک های خوشخواب را تمیز می کند و بعد از شستن دیگر احتیاجی به خشک کردن آن ندارید.

همچنین بخوانید….

شستشوی تشک پنبه ای


شستشوی تشک پنبه ای نیز مثل دیگر وسایل مشابه روش خاص خود را دارد و برای حفظ کیفیت تشک و تمیز شدن تشک بهتر است آن ها را رعایت کنید …

این در حالی است که در اکثر موارد در شستن معمولی و لباسشویی تشک خیس شده و باید با کمک خشک کن یا پهن کردن آن در محیط بیرون اقدام به خشک کردن آن کنید.بعد از شستشوی لباس با روش معمولی و لباسشویی، آب آلوده و کثیفی تولید می شود که وارد طبیعت می شود. این آب می تواند باعث آلودگی محیط زیست شود. در حالی که در روند خشکشویی هیچ آب یا ماده دیگری تولید نمی شود. همچنین لازم به ذکر است که حلالی که در خشکشویی استفاده می شود هیچ نوع ضرری برای طبیعت ندارد.

مزایای خشکشویی خوشخواب

از مزیت های اصلی خشکشویی خوشخواب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  لکه زدایی بسیار قدرتمند و قوی
  •  قدرت تمیز کردن بالا
  •  روند خشک شدن سریع
  •  شستشوی خوشخواب در محل با کمک دستگاههای پیشرفته و قوی انجام می شود.
مزایای خشکشویی خوشخواب - قالیشویی آوا
  •  شستشوی خوشخواب با کمک خشکشویی و دستگاه های مجهز به خشک کن انجام می شود.
  •  شستشوی خوشخواب با کمک وکیوم های قوی و مناسب به منظور از بین بردن هر نوع آلودگی، جرم، لکه و گرد و غبار انجام می شود.
  •  در شستشوی خوشخواب از بهترین ماده ها و شوینده ها استفاده می کنند
  •  با شستشوی خوشخواب در روش خشکشویی لازم نیست درباره خشک شدن آن یا باقی ماندن بوی بد و نامناسب رطوبت و نم در آن باشید.
  • روند کامل شدن خشکشویی خوشخواب بسیار سریع انجام شود به طوری که می توانید بعد از ۲ الی ۳ ساعت از تشک مورد نظر استفاده کنید.

سخن پایانی

تشک های خوشخواب جزو وسیله هایی هستند که ممکن است به دلایل مختلف دچار آلودگی و لک شوند. به همین دلیل تمیز بودن و شستشوی آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است. دقت کنید که شستن این تشک ها با آب کار مناسبی نیست و توصیه نمی کنیم آن را انجام دهید چرا که به مرور باعث پوسیدگی و افت کیفیت آن می شود. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم از خشکشویی برای شستشو و تمیز کردن تشک های خوشخواب خود استفاده کنید.

قالیشویی آوا

قالیشویی آوا یکی از بهترین قالیشویی های مشهد با بیشینه ای بلند و درخشان می باشد. این قالیشویی یکی از مجهز ترین کارخانه های قالیشویی است و شما میتوانید بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت و از ۵ درصد تخفیف ویژه قالیشویی آوا بهره مند شوید.

افزودن دیدگاه غیر فعال می باشد

تماس فوری