قالیشویی با مصرف آب کمتر


قالیشویی با مصرف آب کمترReviewed by وفایی on May 24Rating: ۵.۰شست و شوی فرش با مصرف آب کمتر با گرم شدن کره زمین و وارد شدن کره زمین به مرحله جدید در یکی از عصرهای سخت خود، یکی از عوامل مهم و حیاتی تاثیرگذار بر زندگی انسان به شدت تحت تاثیر قرار می گیرد که همگی با آن به خوبی آشنا هستید. بله منظور من آب است. حدود هشتاد تا نود درصد بدن انسان از آب تشکیل شده است، تصور مواجه شدن با خشکسالی و کم آبی به قدری وحشتناک است که امروزه بسیاری از کشورها به دنبال راهی برای تامین آب در زمان خشکسالی هستند.

در خصوص قالیشویی با مصرف آب کمتر می توان گفت با گرم شدن کره زمین و وارد شدن کره زمین به مرحله جدید در یکی از عصرهای سخت خود، یکی از عوامل مهم و حیاتی تاثیرگذار بر زندگی انسان به شدت تحت تاثیر قرار می گیرد که همگی با آن به خوبی آشنا هستید. بله منظور ما آب است.

حدود هشتاد تا نود درصد بدن انسان از آب تشکیل شده است، تصور مواجه شدن با خشکسالی و کم آبی به قدری وحشتناک است که امروزه بسیاری از کشورها به دنبال راهی برای تامین آب در زمان خشکسالی هستند.

در این سال ها قالیشویی آوا با به کار بردن راه هایی که قالیشویی با مصرف آب کمتر داشته باشد، سعی بر کمک به جلوگیری از مصرف بی رویه آب داشته است. سیستم  قالیشویی آوا همیشه به دنبال راه کارهایی جدید در این صنعت بوده است چرا که مردم عزیز ایرانی همیشه به پاکیزگی اهمیت می داده اند و این امر از ئیرباز تا کنون در اولویت های زندگی آنها قرار داشته است.

در این مقاله نیز قالیشویی آوا راه کارهایی را در جهت تمیزی فرش ارائه می دهد تا با به کارگیری آن ها میزان آب کمتری به هنگام پاک کردن لکه های کوچک روی فرش مصرف کنید.

قالیشویی با مصرف آب کمتر

لکه ها را با حرکت مالشی تمیز نکنید

توجه داشته باشید که بر روی لکه ها محلول شوینده ریخته و با پارچه تمیز، دستمال کاغذی یا اسفنج با ضربه زدن آرام، لکه را تمیز کنید. تارباکس می گوید که نکته اصلی در نحوه تمیز کردن لکه می باشد. فشار بسیار کمی بر روی لکه وارد کنید تا پارچه ، لکه موجود را جذب کند. مالیدن لکه باعث وارد شدن ذرات لکه به بافت فرش می شود و این مورد باعث از بین رفتن زود هنگام بافت فرش می شود. همواره از قسمت بیرونی لکه به سمت داخل تمیز کنید، زیرا تمیز کردن لکه به سمت بیرون باعث پخش شدن آن خواهد شد.

قالیشویی با مصرف آب کمتر

خمیر ریش تراش

جهت قالیشویی با مصرف آب کمتر در خصوص پاک کردن فرش خود می توانید از خمیر ریش تراش استفاده کنید. بهترین شوینده فرش برای لکه های معمولی خمیر ریش تراش می باشد.

تقریبا می توان با استفاده از خمیر ریش تراش هر نوع لکه ای را تمیز کرد. خمیر ریش تراش را مستقیما بر روی لکه بریزید و حدود ۳۰ دقیقه صبر کنید. پس از خوابیدن خمیر ریش تراش، با پارچه سفید و تمیز آن را پاک کنید.

محلولی که از ترکیب مساوی سرکه سفید و آب به دست آمده است را بر روی قسمت مورد نظر اسپری کنید و سپس با استفاده از پارچه تمیز محلول را پاک کنید.

اگر شما هم جز آن دسته افرادی هستید که به محیط زیست و حقوق شهروندی هر فرد اهمیت می دهید پیشنهاد ما به شما این است که در جهت شست و شوی قالی و فرش خود آن را به بهترین قالیشویی در مشهد بسپارید تا هم از تمیزی فرش های خود راضی باشید و هم کمکی در جهت حفظ منابع آبی و جلوگیری از خشک سالی کشور نموده باشید.

افزودن دیدگاه غیر فعال می باشد

تماس فوری