قالیشویی با روش های خانگی


قالیشویی با روش های خانگیReviewed by وفایی on May 24Rating: ۵.۰قالیشویی با روش های خانگیقالیشویی با روش های خانگی یکی از روش های قالیشویی معمول است.اگر روی فرش شما لکه ای ایجاد شده می توانید از روش های خانگی به تمیز کردن فرشتان بپردازید.
قالیشویی با روش های خانگی یکی از روش های قالیشویی معمول است.اگر روی فرش شما لکه ای ایجاد شده می توانید از روش های خانگی به تمیز کردن فرشتان بپردازید. اگر این روش ها جواب نداد، فرش را به بهترین قالیشویی در مشهد قالیشویی آوا ببرید تا با خیال راحت اثرات لکه ها را از روی فرش محو کند.

محلول سرکه و جوش شیرین:

در قالیشویی با روش های خانگی تقریباً آثار همه لکه ها را می توان با ترکیب این دو ماده از بین برد. لکه های روی فرش را هم با این ترکیب می توان تمیز کرد. کافیست ابتدا، جوش شیرین را روی لکه ی فرش بریزید و سپس سرکه سفید را به آن اضافه کنید. بعد از گذشت زمان کوتاهی، دستمالی با قدرت جذب بالا انتخاب کنید و آن را روی فرش بکشید تا سرکه جذب دستمال شود. بعد از این که اثر سرکه روی فرش خشک شد، با جاروبرقی جوش شیرین های باقی مانده را جمع کنید.

محلول سرکه و نمک:

در قالیشویی با روش های خانگی سرکه و نمک را با هم ترکیب کنید طوری که حالت خمیری ایجاد شود. سپس آن را روی لکه بگذارید تا جذب فرش شوند. دستمال مرطوبی روی این محل بمالید. بعد از این که آن ناحیه خشک شد، جاروبرقی بکشید.

قالیشویی با روش های خانگیدستگاه بخارشوی:

در قالیشویی با روش های خانگی با استفاده از دستگاه بخار شوی هم می توانید ناحیه لک شده را پاک کنید. می توانید به جای مواد شیمیایی که در دستگاه بخار شوی می توان ریخت، از ترکیب آب و سرکه هم استفاده کنید.

پودر ذرت:

شاید برایتان جالب باشد که بدانید پودر ذرت هم در  قالیشویی با روش های خانگی موثر است. یک پیمانه پودر ذرت را با نیم پیمانه جوش شیرین و یک پیمانه بوره با هم مخلوط کنید و روی فرش بریزید. پارچه مرطوبی روی فرش بکشید و آن را تمیز کنید. پس از خشک شدن جاروبرقی بکشید.

پراکسید هیدروژن:

در قالیشویی با روش های خانگی پراکسید هیدروژن هم از پاک کننده های دیگری است که به شدت قوی است و بیشتر برای رفع لکه های خون و پروتئین موثر است. اگر روش های فوق الذکر را امتحان کردید و جوابی نگرفتید حتما فرش خود را به بهترین قالیشویی در مشهد قالیشویی آوا در ببرید تا آن ها با به کارگیری روش های موثر بتوانند لکه های فرش شما را با بهترین کیفیت از بین ببرند.

افزودن دیدگاه غیر فعال می باشد

تماس فوری